LightMan Recorder

Ses Kayıt ve Dönüştürme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.34 MB
  • Version 2.3.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma LightMan Tools
LightMan Recorder yazılımı ile cd, DVD, bantlar, canlı şovlar, TV, online radyo, video oyunları gibi bir çok kaynaktan ses kaydetmenize ve formatlarını dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Ses Kayıt ve Dönüştürme Yazılımı

LightMan Recorder yazılımı ile cd, DVD, bantlar, canlı şovlar, TV, online radyo, video oyunları gibi bir çok kaynaktan ses kaydetmenize ve formatlarını dönüştürmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz bir Ses Kayıt ve Dönüştürme Yazılımıdır.

LightMan Recorder yazılımı yüksek kaliteli projeler için sınırsız kayıt süresi ve bir çok kullanışlı özelliğe sahiptir. Kaydettiğiniz dosyalara hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için programın arayüz penceresine Arşiv butonu yer almaktadır. Arşiv düğmesini kullanarak tüm yapmış olduğunuz ses kayıtlarına hızlı bir şekilde ulaşabilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca programda bulunan dahili medya oynatıcı sayesinde kayıtlarınızı kolaylıkla oynatabilirsiniz.

LightMan Recorder yazılımı içerisinde; filtreleme, ses dosyasının dalga dinamik grafiğini görebilme, ses efektleri, ses kalitesi geliştirme, ekolayzır gibi bir çok kullanışlı özellikler bulunmaktadır.

Daha Fazla Göster
LightMan Recorder indir